• NewOrigin
  • Z & S Care Belina s.r.o.

    IČ: 07526440 / DIČ: CZ07526440 Turgeněvova 985/7, 618 00 Brno
  • ist leer
    0.00 Kč
Zdrava Belina -  internetový obchod
 Nákupní košík
ist leer
0.00 Kč
 

Blog und Rezepte

Které Aleppo mydlo z Belina mám si vybrat ?

Které Aleppo mydlo z Belina mám si vybrat ?

Jaké Aleppské mýdlo si vybrat?
Aleppské mýdlo, neboli mýdlo Aleppo, existuje již více než 2400 let. Vzhledem k tomu, že existují mnohé varianty, kombinace, stupně kvality a účely použití, tak se může zdát, že je to celé komplikované a nejde se v tom vyznat. Jaké si mám vybrat? Které je to pravé pro mě? Věřte ale, že nezáleží na tom, jaké mýdlo si vyberete. Už jenom tím, že jste se rozhodli pro Aleppské mýdlo, jedno z nejčistších na světě, jste vybrali to nejlepší pro vaše tělo i vlasy.
ganzen artikel anzeigen...

Výroba mýdla Belina

Výroba mýdla Belina

Jakým způsobem se vyrábí Aleppské mýdlo značky Belina?
Aleppské mýdlo, jako první pevné na světě, se vyrábí již mnoho staletí stejnými tradičními postupy a to od konce listopadu do konce března. Firma Belina vyrábí toto přírodní mýdlo bez syntetických či konzervačních látek, výhradně z olivového a vavřínového oleje s ohledem na zachování tradičních receptur. Jeho skvělé účinky na pokožku i vlasy jsou známé celosvětově.
ganzen artikel anzeigen...

Epilace

Epilace

Metody odstraňování chloupků jsou trochu jako roční období - každý má oblíbeného. Abych byl upřímný, neexistuje dokonalý způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů. Holení netrvá dost dlouho, depilatory jsou zasaženy nebo chybí a voskování bolí jako peklo. Ale pokud by bylo něco podobného ideálnímu způsobu, jak odstranit vlasy, může to být Belina.
ganzen artikel anzeigen...

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.