• NewOrigin
 • Z & S Care Belina s.r.o.

  IČ: 07526440 / DIČ: CZ07526440 Turgeněvova 985/7, 618 00 Brno
 • is empty
  in 0.00 Kč
Zdrava Belina - internetový obchod
 Nákupní košík
is empty
in 0.00 Kč
 
5/5

Z Aleppa do Evropy Belina

 • Added: 24.04.2020

Vyrobeno v Aleppu v Sýrii :

Z Aleppa do Evropy Belina :

Od roku 1895 vyrábí rodina spoluvlastníků společnosti autentické mýdlo Aleppo pomocí tradičních znalostí předávaných z generace na generaci ve své vlastní továrně na mýdlo ve městě Aleppo na severu Sýrie. Přinášíme Vám zbožíí, které vzniklo řemeslnnou výrobou od nejlepších mýdlařských mistrů a kosmetické prostředky nejvyšší kvality Jako výrobce i distributor se naše společnost více než dvacet let specializuje na ekologické kosmetické výrobky vyrobené z olivového a vavřínového oleje. Nabízíme přípravky pro celé tělo, včetně slavného mýdla Aleppo, předka v Evropě známějšího Marseille Soap. Je doloženo, že mýdlaři z Marseille se inspirovali právě mýdlařskými mistry z Aleppa.

Historie značky Belina:

Od roku 2012 se společnost přesunula z důvodu války ze syrského Aleppa do tureckého Gaziantepu a začala pod novou značkou Belina pokračovat v tradici skvělého mýdla Aleppo a také ve výrobě čistě přírodního odstraňovače chloupků. Nyní, po téměř osmi letech, můžeme říct, že máme již širokou škálu přírodní, zcela organické kosmetiky. Ačkoli vznikla značka Belina teprve před osmi lety, stala se oblíbeným dodavatelem kvalitního aleppského mýdla a přírodní kosmetiky pro celé tělo již ve více než 30 zemích po celém světě, od Ameriky, přes Asii až po Evropu.

  Currently, there is no comment available

  Add comment
   
  This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.