• NewOrigin
  • Z & S Care Belina s.r.o.

    IČ: 07526440 / DIČ: CZ07526440 Turgeněvova 985/7, 618 00 Brno
  • is empty
    in 0.00 Kč
Zdrava Belina -  internetový obchod
 Nákupní košík
is empty
in 0.00 Kč
 

Aleppo mýdlo VS Marseille mýdlo

Aleppo mýdlo VS Marseille mýdlo :

Jedná se o typy mýdla, která jsou 100% přírodní, neparfémovaná a vyrobená z olivového oleje. Užitečné a hospodárné, bez toho se neobejdete!

Za prvé, jaký je rozdíl mezi Aleppo a Marseille? Aleppo mýdlo je považováno za nejstarší mýdlo! Vyrábí se již více než 3000 let v Sýrii. Je vyroben z olivového oleje a vavřínového oleje. Ten v Marseille má údajně kolem 600 let a je vyroben ze 72% olivového oleje. Ať už tekuté nebo pevné, z Aleppa nebo Marseille, je důležité zkontrolovat jeho složení: pozor na napodobeniny. Všimnete si, že jsou zelené (pro kůži) a bílé (pro čištění).

Tady je 5 způsobů, jak je použít

Na prádlo :
Mýdlo je velmi jemné k praní jemného spodního prádla, vlny a jemných látek, jako je dětské oblečení. Máte citlivou pokožku? Umyjte si prádlo mýdlem z Marseille: nedráždí pokožku ani pokožku dětí a kojenců. Bílé marseillské mýdlo můžete potřít trochou studené vody na špinavých punčochách, obojcích, krvi, másle nebo skvrnách od kávy. Nechte to několik hodin působit a poté vyperte obvyklé prádlo. Na odolné skvrny vydrhněte mýdlem namočeným zubním kartáčkem a nechte déle sedět. 600 gramová kostka vám umožní udělat dobrých dvacet prádla! Je biologicky odbouratelný a často neobsahuje žádné obaly ... Když přemýšlíte o množství plastových nádob na prádlo, které vyhodíme do koše!

Na křeče :
Abyste se vyhnuli nočním křečím v nohách, dejte si marseillské mýdlo nebo plátek mýdla Aleppo na spodní část postele pod prostěradlo naproti vašim nohám. Křeče se mohou objevit, když máte málo draslíku. Marseillské mýdlo umístěné pod vaším prostěradlem vyživí vaše nohy tímto minerálem.

* Marseillské mýdlo mám v posteli téměř 2 roky a mohu vám říci, že to funguje: já, který jsem vždy měl křeče v noze!

Pro péči o pleť :
Marseillské mýdlo (nebo Aleppo) je účinné proti akné, černým bodkám, lupénce. Hypoalergenní, bez vůně, měkký a přírodní, nezanáší póry pokožky a respektuje vaši pokožku. Toto mýdlo je dobře známé pro své výživné a změkčující vlastnosti. Olej z vavřínového zálivu v mýdle Aleppo má také základní léčivé vlastnosti, například k opravě známek po akné. Má dezinfekční schopnost v případě řezů, škrábanců a kousnutí.

Umyjte si obličej nebo tělo napěněním mýdla s trochou vody v rukou a opláchněte. Pokud máte kousnutí hmyzem, otřete citlivou oblast suchým mýdlem.

Pro vaše vlasy :

Mýdlo je dokonalým společníkem pro všechny typy vlasů: suché i mastné. Napěňte si do rukou mýdlo a vtřete si vlasy. Je jemný a přirozený pro vaši pokožku hlavy (proti svědění) a zanechá vaše vlasy čisté a beze zbytků. Můžete začít jednou nebo dvakrát týdně. Nezapomeňte také umýt svého mazlíčka tímto mýdlem: potřebují také hebkost…

Odrazit hmyz : 
Doma, v suterénu nebo na chatě, umístěte mýdla  Aleppo do skříněk, šatníků, šaten, zásuvek ... Kdekoli je prádlo, povlečení, látky, dokonce i do kufrů, vklouzněte mýdlo! Jeho jedinečná vůně odpuzuje můry a hmyz, které by mohly proniknout do našich domovů. Nezapomeňte také na své kostýmy na Halloween, spací pytle a sezónní vanu na prádlo ...

A poslední malý tip, je to mýdlo! Nezapomeňte si tedy dát jednu do koupelny, abyste si umyli ruce . Slibuji vám, že to vydrží velmi dlouho!

Které Aleppo mydlo z Belina mám si vybrat ?

Které Aleppo mydlo z Belina mám si vybrat ?

Jaké Aleppské mýdlo si vybrat?
Aleppské mýdlo, neboli mýdlo Aleppo, existuje již více než 2400 let. Vzhledem k tomu, že existují mnohé varianty, kombinace, stupně kvality a účely použití, tak se může zdát, že je to celé komplikované a nejde se v tom vyznat. Jaké si mám vybrat? Které je to pravé pro mě? Věřte ale, že nezáleží na tom, jaké mýdlo si vyberete. Už jenom tím, že jste se rozhodli pro Aleppské mýdlo, jedno z nejčistších na světě, jste vybrali to nejlepší pro vaše tělo i vlasy.
show full article...

Výroba mýdla Belina

Výroba mýdla Belina

Jakým způsobem se vyrábí Aleppské mýdlo značky Belina?
Aleppské mýdlo, jako první pevné na světě, se vyrábí již mnoho staletí stejnými tradičními postupy a to od konce listopadu do konce března. Firma Belina vyrábí toto přírodní mýdlo bez syntetických či konzervačních látek, výhradně z olivového a vavřínového oleje s ohledem na zachování tradičních receptur. Jeho skvělé účinky na pokožku i vlasy jsou známé celosvětově.
show full article...

Z Aleppa do Evropy Belina

Z Aleppa do Evropy Belina

Vyrobeno v Aleppu v Sýrii :

Z Aleppa do Evropy Belina :
       Od roku 1895 vyrábí rodina spoluvlastníků společnosti autentické mýdlo Aleppo pomocí tradičních znalostí předávaných z                         generace na generaci ve své vlastní továrně na mýdlo ve městě Aleppo na severu Sýrie. Přinášíme Vám zbožíí, které vzniklo                     řemeslnnou výrobou od nejlepších mýdlařských mistrů a kosmetické prostředky nejvyšší kvality
show full article...

Epilace

Epilace

Metody odstraňování chloupků jsou trochu jako roční období - každý má oblíbeného. Abych byl upřímný, neexistuje dokonalý způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů. Holení netrvá dost dlouho, depilatory jsou zasaženy nebo chybí a voskování bolí jako peklo. Ale pokud by bylo něco podobného ideálnímu způsobu, jak odstranit vlasy, může to být Belina.
show full article...

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.