• NewOrigin
  • Z & S Care Belina s.r.o.

    IČ: 07526440 / DIČ: CZ07526440 Turgeněvova 985/7, 618 00 Brno
  • is empty
    in 0.00 Kč
Zdrava Belina -  internetový obchod
 Nákupní košík
is empty
in 0.00 Kč
 

Blog and recipes

Které Aleppo mydlo z Belina mám si vybrat ?

Které Aleppo mydlo z Belina mám si vybrat ?

Jaké Aleppské mýdlo si vybrat?
Aleppské mýdlo, neboli mýdlo Aleppo, existuje již více než 2400 let. Vzhledem k tomu, že existují mnohé varianty, kombinace, stupně kvality a účely použití, tak se může zdát, že je to celé komplikované a nejde se v tom vyznat. Jaké si mám vybrat? Které je to pravé pro mě? Věřte ale, že nezáleží na tom, jaké mýdlo si vyberete. Už jenom tím, že jste se rozhodli pro Aleppské mýdlo, jedno z nejčistších na světě, jste vybrali to nejlepší pro vaše tělo i vlasy.
show full article...

Výroba mýdla Belina

Výroba mýdla Belina

Jakým způsobem se vyrábí Aleppské mýdlo značky Belina?
Aleppské mýdlo, jako první pevné na světě, se vyrábí již mnoho staletí stejnými tradičními postupy a to od konce listopadu do konce března. Firma Belina vyrábí toto přírodní mýdlo bez syntetických či konzervačních látek, výhradně z olivového a vavřínového oleje s ohledem na zachování tradičních receptur. Jeho skvělé účinky na pokožku i vlasy jsou známé celosvětově.
show full article...

Epilace

Epilace

Metody odstraňování chloupků jsou trochu jako roční období - každý má oblíbeného. Abych byl upřímný, neexistuje dokonalý způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů. Holení netrvá dost dlouho, depilatory jsou zasaženy nebo chybí a voskování bolí jako peklo. Ale pokud by bylo něco podobného ideálnímu způsobu, jak odstranit vlasy, může to být Belina.
show full article...

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.